פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

התוצאות מדברות בעד עצמן – מורה פרטי לפסיכומטרי

יום חמישי 19 כיולי, 2012

עד כה מכוני פסיכומטרי הפזורים ברחבי הארץ שגשגו לנוכח מספר התלמידים המרשים  הניגשים לבחינה בכל מועד ומועד. לנוכח התחרות המתמדת פרסמו מכוני הפסיכומטרי השונים מבצעים חסרי תקדים אשר נראו לנו מפתים מאוד ולעיתים אף תלושים מהמציאות. אז מה הסיבה שיותר ויותר תלמידים בוחרים ללמוד עם מורה פרטי ולא בקבוצות גדולות?

לא שיפרת לא שילמת

אחת ההבטחות שניצבו על שלטי החוצות ברחבי הארץ, "לא שיפרת לא שילמת" אך משום מה הכוכבית אינה נראית בבירור לעין הקורא. או פרסומות של מתאמצים פי שניים (הכוונה לשני מדריכים) והפרסומת שאולי הרגיזה כמה מאיתנו, אבל זה כוחם של פרסומות כמו מכללת פשרה ועוד פרסומים. לעיתים נראה כי מכוני הפסיכומטרי השונים משקיעים מאמצים רבים בגיוס תלמידים וההבטחות לא תמיד ממהרות להגיע. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים מעדיפים ללמוד עם מורה פרטי בקצב שלהם בלי הבטחות, אלא תוצאות בשטח.

כל המרבה לא תמיד משובח

הסיבה העיקרית שמורה פרטי לפסיכומטרי הופך להיות מועדף יותר ויותר, נעוצה בעבודה של גודל הכיתה. מי שלמד במכון פסיכומטרי יודע כי הכיתות נעות בין חמש עשרה לשלושים תלמידים  בכיתה. קצת קשה להעביר לכמות כזו של אנשים את החומר, ובטח שלהכתיב את הקצב זה עוד יותר קשה. ייתכן מאוד שאחד התלמידים חזק יותר באנגלית ואילו במתמטיקה הוא חלש יותר וההפך. מורה פרטי לפסיכומטרי עובד עם התלמידים באופן פרטני ומסודר בקצב שלהם.

לא אהבת לא המשכת

מהיותנו בני אדם עם רצונות וצרכים שונים, עם נטיות מסוימות ודעות אישיות, אנו לא תמיד מתחברים לאדם מסוים, לעיתים הוא פשוט לא משדר עימנו על אותו הגל ולעיתים זו סתם דעה קדומה. אך זכותנו המלאה לא להתחבר לכל אחד ואחד שאנו מכירים. כמו שאת החברים שלנו אנו בוחרים, כך אפשר גם לבחור את המורה שלנו לפסיכומטרי. הבעיה במכוני הכנה לפסיכומטרי מתחילה בכך שאין אנו מכירים את המורה אלא רק לאחר פתיחת הקורס. אם המורה אינו מוצא חן בעיננו עלינו להתמודד עם כך לתקופה הקרובה. זה היתרון הגדול ביותר בלימודים אצל מורה פרטי אשר מכין אותנו לקורס הפסיכומטרי, אנו יכולים לבחור את המורה שלנו בקפידה.

איך למצוא מורה פרטי

הדרך הטובה ביותר כמו בכל תחום היא דרך המלצות של חברים ומכרים, שווק מפה לאוזן הוא תמיד עובד ולרוב גם אמיתי. אך כמו שכבר אמרנו מהיותנו בני אדם יכול להיות שהחבר שלי היה מאוד מרוצה ואני לא אהיה מרוצה, אך זה היופי בבחירת מורה פרטי איני חייב לעבור איתו את כל השיעורים, אני לא מחויב לו בשום צורה והתשלום נעשה לפי שיעור ולא מראש. בבחירת מורה פרטי חשוב לברר את ניסיונו האישי, היכן הוא עבד והאם יש לו מספיק ניסיון. מורים שעבדו במכוני פסיכומטרי והחליטו לצאת לדרך חדשה בהחלט יכולים להוות פיתרון עבורנו.

הוספת תגובה

התגובה