פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

עכשיו נזכרת ללמוד לפסיכומטרי

יום ראשון 30 כספטמבר, 2012

לפתע החלטת שאתה רוצה להתקבל לשנת הלימודים הקרובה, אתה יודע כי כל החבים שלך כבר ניגשו למבחן הפסיכומטרי כבר לפני כמה חודשים והנה לך נשאר עוד חודש חודשיים עד המועד הקרוב שאולי תספיק להיבחן והנה כבר מתחילה שנה א' בתואר הראשון. אתה לא מתכוון לפספס שנה בגלל שנזכרת מאוחר נכון?!

אז מה עושים?

ברור שכבר חווית כל קורס אפשרי בכל בית ספר אפשרי, רוב הסיכויים שלא תמצא שום קורס, מרבית הקורסים עורכים ארבעה חודשים לפחות. אז התחלת לחפש קורס פסיכומטרי מזורז ולא מצאת מקום, אל תתייאש, אתה לא צריך לדחות את השנה וגם לא לחכות לסמסטר אביב. שלוש אופציות ניצבות בפניך, אל תפחד רק בדוק מי המתאימה ביותר.

מורה פרטי

כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לקחת מורה פרטי, לא רק בגלל השעון שמתקתק והשנה הקרבה, אלא שלרבים שיטת לימוד זו היא נוחה יותר. המורה פרטי עובר איתך באופן יסודי על כל נושאי הבחינה, בוחן היכן אתה מתקשה יותר, היכן אתה מתקשה פחות ובאילו נושאים אתה שולט, המורה הפרטי יעבוד איתך בעיקר על הנושאים המסובכים. אל תחשוב שלא תקבל שיעורי בית ולא תצטרך להשקיע שעות על גבי שעות של לימוד. הוא שוט ידאג שאתה אכן עושה זאת. שיטת לימוד זו הביאה לתוצאות גבוהות משמעותית ביחס לקורסי פסיכומטרי, כך שאתה יכול לנשום לרווחה יכול להיות שכבר העלאת את סיכויי ההצלחה שלך בעוד כמה נקודות.

ללמוד לבד

אופציה נוספת היא ללמוד לבד למבחן הפסיכומטרי, עלייך להירשם למבחן כמו כולם, לקנות ערכת לימוד, חוברות הדרכה, מבחנים לדוגמה ולהביא עמך הרבה מוטיבציה, הלימודים לפסיכומטרי יכולים להיות קשים ומסורבלים ולך אסור להתייאש בדרך. אין הנחות בגלל שאתה לומד בחדר שלך, עלייך לקבוע שעות וימים בהם אתה לומד, מניח את הכל בצד ומתמסר למחברות ולספרים.

לימודים און ליין

היום אנו יכולים למצוא מספר אתרים המכינים אותנו לבחינת הפסיכומטרי, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום, באתרים אלו תוכלו למצוא מגוון של מבחנים לתרגולים אישיים, טכניקות לפתירת שאלות , טקסטים בהבנת הנקרא ואוצר מילים בעברית ובאנגלית.

לקראת המבחן

מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן אמריקאי, מבחן שלושה נושאים עיקרים המחולקים למספר פרקים בכל המבחן כולו אנו נעבור על מאתיים עשרים וחמש שאלות, על שאלה יש לנו בערך דקה אחת למתן תשובה אפשרית. המבחן נבדק על ידי מחשב ולא על ידי בן אנוש, לכן דרך נכונה ותשובה מוטעית אינן יזכו אותנו בנקודות, עדיף יהיה להמר על תשובה נכונה ולא להשאיר משבצת ריקה. בכל הזמן שאתם תלמדו לבד בבית רצוי כי תכוונו את הסטופרים ותבדקו שאתם עומדים בזמנים. אולי תחילה זה יהיה מסובך אך ככל שתתרגלו יותר מבחנים הזמן ילך ויתקצר. אל תגידו זה לא אפשרי- כי אין דבר העומד בפני הרצון. בהצלחה .

הוספת תגובה

התגובה