פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

קורס הכנה לפסיכומטרי – הדרך להצלחה שלך

יום ראשון 10 כמרץ, 2013

להתכונן למבחן הפסיכומטרי זו משימה לא קלה בכלל, במיוחד אם לעולם לא ניגשת למבחן מסוג מזה ואתה נתקל בו בפעם הראשונה בחייך. מבחן זה בנוי בצורה ייחודית ובעצם זה מבחן אותו נעשה פעם אחת בחיינו אלא אם כן נרצה לשפר את הציון ותו לו.

הקבלה למוסד אקדמאי

הקבלה למוסד אקדמאי תלויה במספר גורמים, קודם כל בציון מבחן הפסיכומטרי וציון הבגרויות ושיחה אישית עם המועמד. לאחר שעברת את כל אלה בהצלחה, אתה עומד בפני דרך חדשה, דרך שתפתח בפנייך מסלולים חדשים ואפשרויות קידום.

לפני הכל

אם עברת את מבחני הבגרות בהצלחה אתה כבר בדרך הנכונה, אך זכור כי מבחן הפסיכומטרי שונה אלפי שנות אור מהבגרויות שעשית עד כה. מבחן הפסיכומטרי בנוי בצורה ייחודית ולא בכדי, יש מספר מכונים וקורסים בארץ אשר מכינים אותך בדרך הטובה ביותר להגיע להישגים הטובים ביותר עבורך.

מבנה המבחן

מבחן הפסיכומטרי כולל שלושה נושאים: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית וידיעת האנגלית, כל המבחן מורכב משמונה פרקים הכוללים מאתים עשרים וחמש שאלות אמריקאיות עליהם עלינו לענות בשלוש שעות ועשרים דקות בלבד, מה שמשאיר לנו בממוצע דקה אחת תמימה לכל שאלה.

מטרת המבחן היא לנבא את היכולת שלנו להצליח באקדמיה, לכן המבחן נחשב לאחד המבחנים הקשים ביותר, המבחן בודק את יכולת הסקת המסקנות שלנו, יכולת החשיבה, יכולת התמודדות עם מצבי לחץ, חשוב לזכור כי המבחן אינו באמת מנבא את הידע שלנו מאחר ויש שיטות שונות ומגוונות ללמוד למבחן זה. מה שכן להתכונן למבחן הפסיכומטרי בעצם מצריך מאתנו שעות על גבי שעות של תרגולים וסימולציות, כאשר אנו מתחילים ללמוד למבחן ניצבות בפנינו כמה אפשרויות לימוד.

ללמוד לבד

אנו יכולים לרכוש ערכה של המרכז הארצי לבחינות, בערכה אנו נקבל הסברים על מבנה הבחינה, על הפרקים וכמה דוגמאות של מבחנים. רוב האנשים אינם מעוניינים ללמוד בדרך זו מאחר שהיא נחשבת לפחות יעילה לקבוצות שונות.

קורס הכנה לפסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי נחשב יעיל יותר והסיבה לכך היא פשוטה מאוד, מאחר והציונים במבחן הפסיכומטרי נקבעים באופן יחסי בהתאם לתשובות הנכונות שענינו ביחס לנבחנים באותו הסמסטר. מי שמצליח לענות על יותר תשובות נכונות מקבל ציון גבוה יותר.

בקורס הכנה לפסיכומטרי מלמדים אותנו טכניקות ושיטות שונות כיצד לפסול באופן אוטומטי תשובה אחת או שניים עוד לפני שקראנו את השאלה, מלמדים אותנו כיצד לענות על הבחינה בדרך הטובה ביותר והמדויקת ביותר. בקורס ההכנה לפסיכומטרי הסטודנטים יעברו מרתונים של מבחנים שידמו את המבחן האמתי בצורה הקרובה ביותר, הן מבחינת זמן והן מבחינת המבנה. זה לא סוד ככל שנלמד יותר הסיכוי שלנו להצליח להוציא ציון גבוה עולה, ועל זה בדיוק יעבדו איתנו, איך לשפר את הציון שלנו כל פעם מחדש עד למבחן האמתי.

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: