פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

האם כדאי לעבור קורס פסיכומטרי?

החלטנו שאנחנו רוצים להתקבל לאוניברסיטה, עכשיו כל שנותר לעבור את מבחן הפסיכומטרי. מאיפה מתחילים? איך כדאי ללמוד? כל כך הרבה שאלות עולות לפני שאנו בוחרים את שיטת הלימוד המתאימה ביותר עבורנו, לעיתים התשובות לשאלות הללו מתסכלות לא פחות מהלימודים עצמם, וגורמות לנו להישאר תקועים באותו המקום. והנה עוד שנה עברה ולא נתחיל את הלימודים הגבוהים.

תשובה לשאלת השאלות

הכנה למבחן הפסיכומטרי בהחלט יכולה להלחיץ אותנו, הרי מבחן הפסיכומטרי הוא לא סתם עוד מבחן, מבחן זה הוא לעיתים שיקבע את עתידנו באקדמיה. לכן אנו לא יכולים לזלזל במתן תשובות לשאלות כה קריטיות. כמובן שאין תשובה חד משמעית ונחרצת לגבי השאלה איפה ללמוד ואיך כדאי ללמוד. במאמר זה נבחן את יתרונות קורס ההכנה לפסיכומטרי ונציג שיטות לימוד נוספות.

קורס פסיכומטרי

קורס הפסיכומטרי מכין את התלמידים בדרך המקצועית ביותר לקראת החוויה האמתית, לקראת יום הבחינה. בקורסים אלו התלמידים לומדים בכיתה שלב אחר שלב כיצד המבחן בנוי, עוברים נושא נושא, עוברים סימולציות כמו במבחן האמיתי. מתחילת הקורס המדריך הופך לאיש מפתח בחיינו, הוא מלווה אותנו גם מחוץ לשעות הקורס אנו יכולים לפנות אליו ואף להיפגש עימו לפני שעות הקורס ואחריו.

להכיר את מבנה הבחינה

הוכח כבר לא מעט פעמים כאשר אנו מכירים את מבנה הבחינה, יודעים לקראת מה אנו עומדים, הסיכויים להצליח גבוהים יותר. מבנה בחינת הפסיכומטרי אינו משתנה כלל, מבחן פסיכומטרי מורכב משלושה נושאים (אנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית) שמונה פרקים סך הכל מאתיים עשרים וחמש שאלות. בקורס הפסיכומטרי אנו נעבור מספר רב של סימולציות על מנת לדמה את המבחן האמיתי. כל תלמיד יוכל להבין באיזה חלק של המבחן הוא שולט יותר.

יתרונות הקורס

יתרונות קורס הפסיכומטרי הם רבים, אך עם זאת חשוב לציין שקורס פסיכומטרי אינו מתאים לכולם, כל מכון פסיכומטרי מציע שיטת לימוד שונה עם מטרה אחת זהה, להכין את התלמיד בצורה המדויקת ביותר למבחן האמיתי ולעזור לו למקסם את הציון, אחרי הכל ההצלחה שלו זו גם ההצלחה של בית הספר או המכון ללימודי פסיכומטרי.

בקורס פסיכומטרי יש לנו ליווי צמוד של המורים שיעשו את כל המאמצים שנצליח במבחן, הליווי הוא גם מעבר לשעות הלימוד המקובלות, קורס פסיכומטרי יוצר מסגרת לימודים די נוקשה אך עם זאת גם מהנאה. בקורסי פסיכומטרי התלמידים יעברו סימולציות רבות המדמות את המבחן האמיתי הן מבחינת זמנים והן מבחינת המבחנים. כשאנו מצויים במסגרת קל לנו יותר להתחבר ללימודים, אנו שואבים מוטיבציה מחברינו לכיתה ומהמדריכים. אך כמו שכבר ציינו לכל אדם עדיפות שונה לגבי מסגרת הלימודים וברוב המקרים אתם יודעים מה מתאים וטוב עבורכם.